Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
islam44.

MesajKonu: Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar) Perş. Kas. 12, 2009 3:51 pm

S0 İken 50 akcemi Direk Bitirmiştim Sonra tekrardan 90 akce Yapmıstım gene bitirmiştim. En sonunda dediler seviye atla öyle yapmıstım
Very Happy
Kullanıcı profilini gör
_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar) Cuma Kas. 13, 2009 9:19 pm

Hemen pazara koşmuştum , elimde akçe durmuyodu =)
Kullanıcı profilini gör
Luiss

MesajKonu: Geri: Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar) Salı Kas. 17, 2009 12:41 pm

Ben neler yapabileceğime bakıyodum yanlışlıkla parayı eve atmışım çok üzüldüm 50 yani boru deil:D 1 ay sonra anca buldum
Kullanıcı profilini gör
c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar) Ptsi Kas. 23, 2009 6:17 pm

ben belediye başkanlığına aday olucağımı söylemiştim herkese. Hemen s1 olup belediye reisliğine aday olmuştum. Bayağı bi ümitliydim. %2,7 oy aldım Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sefalet

MesajKonu: Geri: Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar) Ptsi Kas. 23, 2009 6:49 pm

ben oyuna başlar başlamaz s1 olduktan sonra reisliğe aday oldum Very Happy kasabadaki herkese mesajlar attım millet benle gırgır geçmeye başladı arkadaşını davet et 10 akçe kazan yazısını gördüm hemen multi açmaya başladım gelen paralarla sultanlar tekkesi adlı meyhaneyi açtım oradan benimle gırgır geçenlere hakaret ediyordum 1haftada silindim
Kullanıcı profilini gör
_Adiyos_

MesajKonu: Geri: Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar) Perş. Kas. 26, 2009 11:32 am

Sefalet demiş ki:
ben oyuna başlar başlamaz s1 olduktan sonra reisliğe aday oldum Very Happy kasabadaki herkese mesajlar attım millet benle gırgır geçmeye başladı arkadaşını davet et 10 akçe kazan yazısını gördüm hemen multi açmaya başladım gelen paralarla sultanlar tekkesi adlı meyhaneyi açtım oradan benimle gırgır geçenlere hakaret ediyordum 1haftada silindim

mAŞALLAHHIN VAR ..

Ben o zmnlar Keşandaydım ,sihir heidi hep o meyhanede otururduk sihire dk başı soru sorardım .. Oda sev 1 di o zmnlar bi anda fırladı
Kullanıcı profilini gör
c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar) C.tesi Kas. 28, 2009 2:39 pm

Sefalet demiş ki:
ben oyuna başlar başlamaz s1 olduktan sonra reisliğe aday oldum kasabadaki herkese mesajlar attım millet benle gırgır geçmeye başladı arkadaşını davet et 10 akçe kazan yazısını gördüm hemen multi açmaya başladım gelen paralarla sultanlar tekkesi adlı meyhaneyi açtım oradan benimle gırgır geçenlere hakaret ediyordum 1haftada silindim

Hatırlıyorum. Bende o dönemde Ezinedeydim Very Happy
Kullanıcı profilini gör

Oyuna Baslagıdınızdaki İlk Noobluklar(Hatalar)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası