Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Al Sana Tecrübesiz Adam

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
c.kaan1020

MesajKonu: Al Sana Tecrübesiz Adam Ptsi Ağus. 17, 2009 1:06 pm

Halkevlerinin yaptığı çalışmalara karşı çıkıp bu kampanyayı düzenliyenin yani benim tecrübesiz olduğumu söyleyenlere cevabımdır bu sayfa.

BEN BİR BUÇUK YILDIR BU OYUNU OYNUYORUM.SADECE VE SADECE DOĞUM GÜNÜMDE KOLA ALMAYA GİTTİĞİMDE BENİM PC MMDEN OYUNA GİREN Bİ ARKADAŞIM YÜZÜNDEN S2 İKEN SİLİNDİM.BIRAKAMADIM OYUNU YENİDEN BAŞLADIM.SİYASETE BİRÇOK PARTİDEN GİRMEYİ DENEDİM.4 KEZ LİSTEDE YER ALDIM AMA HİÇ DİVANA GİREMEDİM.BENİ TECRÜBESİZ SANANLARA BANA GÜVENMEYENLERE YANİ O KENDİNİ BİLMİŞ DEVLET ADAMLARINA SON SÖZÜM.SİZİN DEVLETİNİZİDE TANIMIYORUM.DEVLETİNİZİN SÖZÜNÜDE DİNLEMİYORUM.BU DEVLETİN ASKERİ KORUDUĞU ADAMLARA BÖBÜRLENİYORSA BU DEVLETTE MİLLİ ŞUUR KALMAMIŞ DEMEKTİR.KENDİNİ BİZDEN ÜSTÜN GÖREN SÖZDE MUHAFIZ SAVAŞA GİDEMEYİP BİREŞYLER YAPMAYA ÇALIŞANLARIN MORALİNİ BOZUP İŞLERİNE KÖSTEK OLUYOR.BİZİM YAPAMYA ÇALIŞTIĞIMIZ YARDIMLAR BELKİDE Bİ ASKERİMİZİ KURTARACAKTI AMA OLMAYACAK.VE BANA BİYERİNİ BÜYÜTÜYON DİYEN ADİ HERİFEDE CEVABIMI VEREYİM.ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM ÇANAKKALE REİSLİĞİ ADAY OLMAMI İSTEDİ BAŞKANIM.BENİMDE BAZI SÖYLEMEMEM GEREKEN İŞLERİM VAR.ONLİNE OLAMIYORUM İNT BOZUK.BUNLAR YETERLİ BİRER SEBEBTİR HERALDE.AYRCA GİDİP SORA BİLİRSİN KARTAL13 E YANİ ŞENER ABİME SORDUM KONUŞTUK BİRAZ NASIL GİDEBİLİRİM DİYE.AMA MEYHANE VAR ATRAL VAR SATAMADIMDA.GELEEMDEİM AMA ELİEM GEÇEN İLK FIRSATTA GELECEKTİM.
Kullanıcı profilini gör
hamet42

MesajKonu: Geri: Al Sana Tecrübesiz Adam Ptsi Ağus. 17, 2009 2:54 pm

Relax Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sefalet

MesajKonu: Geri: Al Sana Tecrübesiz Adam Ptsi Ağus. 17, 2009 3:16 pm

no problem
Kullanıcı profilini gör
FranSuVa1905
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Al Sana Tecrübesiz Adam Ptsi Ağus. 17, 2009 6:17 pm

Sakin ol dostum

Forum İle İlgili Sorularınız İçin Özel Mesaj Atınız...
Hızlı Ulaşım cnR_junioR@hotmail.com

FranSuVa1905
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Al Sana Tecrübesiz Adam

Al Sana Tecrübesiz Adam

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası