Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

RK KRALLIKLAR Rönesans Krallıkları Oyununun Sevenleri Tarafından Yapılan Alternatif Bir Forumdur.
 
AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Modern Rk Erepublik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
Capanoglufetihbey

avatarMesajKonu: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 3:21 pm

Merhaba arkadaşlar yeni başladığım bir oyunu sizlere tanıtmak isterim Oyun Resmen Rk'nın modern Hali Very Happy Vede Şuan Savaş olarak Elimizde Yunanistanın Ufak bir parçası Hariç Hepsi vede İsrailin Ufak ir parçası var Smile Mısakı Milliyide Geçtik yani Very Happy

Oyuna üye olmak için ;

http://www.erepublik.com/en/referrer/Fetih+Capar

Oyunun Tek bir Kötü yönü var İngilizce olması ama oda aşılamıyacak bir sorun değil Smile

Ha birde Rk gibi sadece Tek Karakteriniz olabilir Smile

11 Adımda Türkçe Erepublik Kullanım Kılavuzu

1.Kendinize en uygun alanda işe başlayın.
Market >>> Human Resources
Bir işte çalışmak size para kazandırır, kazandığınız bu para ile yiyecek alarak hayatta kalabilir, hediye alıp arkadaşınıza göndererek onun wellnessini yükseltebilir. Bilet alarak yurtiçi ve yurtdışı seyahat edebilir. Silah alarak savaşlarda %50ye kadar daha da güçlü bir etki yaratabilir, bu paraları altına çevirerek yatırıma dönüştürebilir, uzun vadede gazete yayınlayıp, şirket açabilir veya parti kurabilir ya da düşman ülkelerine gidip isyan dahi başlatabilirsiniz.
Raw Materials (Land) : Grain, Wood, Iron
(Anahtar Kelimeler Bugday, Ulusal, Toprak Mahsülleri, Koy Hizmetleri, Demir, Celik vs. ama Türk isimleri ve logoları olanları tercih edin )
Hammadde üretirsiniz, şu an için oyunun şiddetle ihtiyaç duyduğu hammadde kaynakları üretmekle hem daha çok para kazanabilir hem de wellness olarak fazla kayba uğramadan kolaylıkla bu konudaki yeteneklerinizi geliştirirsiniz. Özelikle bölge bonuslarından faydalanarak kurulmuş hammadde şirketlerini seçmeniz yararınıza olacaktır.
Grain şirketine girecekseniz Mediterrenean Region’da
Wood şirketine girecekseniz Black Sea Region’da
Iron şirketine girecekseniz Macedonia ve Attica’da kurulmuş şirketlere girmeniz daha fazla ürün üretmenize neden olacaktır.

Construction : House, Hospital, Defense System
İsminden de anlaşılacağı gibi yapı sektörü bu sektörle ev hastane veya savunma sistemi inşa edebilirsiniz. Bu bölgede bölgesel bir bonus söz konusu değildir. Burada dikkat etmeniz gereken daha oyuna yeni başlamışken gidip 4ncü kalite (Q4) şirketlerde çalışmamanız. Aksi takdirde ani bir wellness düşüşü ile karşılaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bu konuda yeteneğiniz arttıkça daha yüksek kalitedeki işlere başvurabilirsiniz.

Manifacturing : Food, Gift, Ticket, Weapon
Malzeme üretim sektörü, Oyundaki temel sektör olmasına rağmen hammaddeye bağlı olacağından yüksek maaşlar almanıza olanak sağlamasına rağmen hammadde yetersizliği durumunda işsiz kalma veya o gün çalışamama gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Bu dönemde yeni başlayanlar için önereceğim sektör Raw Material sektörü olabilir. Ancak 20 gün sonra bu sektördeki arkadaşlar iş değişikliği yaparak manifacturing veya construction sektörlerinde kariyerinize devam edebilirsiniz.

2.Her gün işe gidin. Çalışın!!!
My Places >>> Company
Kendinize uygun işinizi bulduktan sonra yapmanız gereken yukarıdaki menüden işe gitmek olacaktır. Çıkan ekranda WORK tuşuna basarak açılan menüden size sorulan soruları cevaplamanız neticesinde belli bir üretim (productivity) yaparsınız. Yaptığınız bu üretime göre şirket müdürünüz maaşınızı gün geçtikçe arttıracak bu sayede daha fazla para kazanabileceksiniz. Ayrıca 1 gün devam edip 4-5 gün işten uzak kaldığınızda müdürünüz sizi işten çıkarma hakkına sahip olacağından işinize muhakkak devam etmeye özen gösteriniz.

3.Hergün günlük askeri eğitiminizi yapın.
My Places >>> Army
Günlük askeri eğitiminizi yapmak size savaş döneminde gerekli olacaktır. Çünkü oyun sadece üretim yapıp onları başkalarına satmakla kalmıyor. Teba’amızda bulunan İsrailli ve Yunanlı vatandaşlar en ufak bir açıkta bize saldırmak ve bağımsızlıklarını kazanmak için tetikte bekliyor. O nedenle hergün günlük eğitiminizi yapmanız ülkemizin askeri alanda gelişmesi için büyük önem arzediyor. Kaybınız belki 1 wellness olacaktır ancak uzun vadede herhangi bir savaş anında güçlü ve düşmana daha fazla zarar erecek veya savunma yapabilecek durumda olabileceksiniz.

4.Bir Türk partisine üye olun.
My Places >>> Party
Oyundaki Türk varlığını devam ettirmemiz için Türk partilerine üye olmanız gerekiyor. Hemen şunu önemle hatırlatmak isterim ki buradaki siyasal partilerin gerçek hayattaki partilerle ve ideolojik düşüncelerle uzaktan yakından herhangi bir bağlantısı ve yakınlığı yok. Şu anda oyundaki 2 yabancı parti hariç diğer tüm partilere üye olabilirsiniz. Bir partiye üye olmak size şu şekilde avantaj sağlar. Bu partiden milletvekili seçilebilirsiniz. Eğer yeterli tecrübeye ulaşırsanız cumhurbaşkanlığına dahi yükselebilirsiniz. Bu görevlerin ne işe yaradığını detaylı olarak (Erepublik hakkında her şey adlı kitabımda) anlatacağım.

5.Marketten yiyecek alın.
Market >>> Marketplace
Oyundaki karakterimizde tıpkı bir insan gibi aç kalmaya pek gelmiyor. O nedenle pazaryerinden onun ihtiyaçlarını karşılayacak yiyeceği almak gerekiyor. Bu nedenle üst sekmeden ekmek simgesini ve yanındaki yıldızdan da hiç yıldız olmayan seçeneği seçerek piyasadaki tüm ekmek çeşitlerini fiyatlarıyla görebilirsiniz. Buradaki en önemli nokta şudur. Wellness seviyenize göre ekmek ihtiyacınızı belirlemeniz gerekmektedir.
Örneğin wellnessiniz 60 ve q3 hammadde üreten bir şirkette olduğunuzu varsayalım. Günde 1 kere de askeri eğitim alıyorsunuz. Toplam olarak harcadığınız wellness miktarı 3 (işten dolayı) + 1 (askeri eğitim) = 4 wellness harcıyorsunuz. Eğer siz marketten 3 yıldızlı bir ekmek alırsanız bu ekmek sizin wellnessinizi yükseltmenizde fazla yeterli olmayacaktır. Çünkü bu ekmek size 3x0.9 =2.7 wellness kazandırırken 4 wellness gideceğinden günde 1.3 wellness kaybınız olacaktır. Bu nedenle marketten almanız gerek ekmeğin en az q4 (4 yıldızlı) olması gerekmektedir. 5 yıldızlı ekmek fazlasıyla işinizi görecektir.

Ayrıca karakterinizi aç bıraktığınızda is bu sefer günlük %5 wellness kaybına uğrayacağından paranızın durumuna göre en azından olmazsa olmaz q1 ekmek almanız karakterinizin ölmemesini sağlar fakat wellnessiniz çalışmanızla doğru orantılı olarak şiddetle de düşecektir.

6.Wellness’inizi yüksek seviyede tutun.
Wellness oyun içerisinde bizim sağlık seviyemiz. Eğer sağlık seviyemiz düşük olursa az üretim yapar veya girdiğimiz bir savaşta daha ilk çarpışmada yenilip savaş alanını terk edebiliriz. Peki bunun için ne yapmalıyız? Derseniz;
a.Stoklarınızda sürekli ekmek bulundurun.
b.Arkadaşlarınızla gift alışverişi yapın veya patronunuzdan isteyin.
c.Mümkünse 1 adet ev alın. (Türk şirketlerinden)
d.Wellnessiniz 50nin üzerinde olmadan 4 yıldızlı şirketlerde çalışmayın.
e.Savaştan çıktığınızda hastaneyi kullanın.

7.Avatar yükleyin.
My places >>> Profile
Oyun içerisinde diğer kullanıcıların sizi tek tanıyabileceği yer profil ekranınız ve avatarınız. İlk fırsatta fotoğrafınızı yükleyerek herkesin sizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Capanoglufetihbey

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 3:22 pm

8.Tanınan bir karakter olmaya çalışın.
Oyuna aktif olarak katılmak için öncelikle haberlere göz gezdirin. Eğer sormak istediğiniz bir soru varsa bunu yazılan haberlerin altındaki yorum kısmına yazabilir, deneyimli kullanıcılardan destek alabilirsiniz. Ancak yapmanız gereken en son şey aklınıza takılan 1 tane soru için makale yayınlamak böylelikle birçok kullanıcının hem olumsuz tepkisini çeker hem de uzun süre uğraşılarak hazırlanmış (mesela bu yazı gibi…) makaleleri gereksiz bir şekilde alta iterek belki de kritik olabilecek haberlerin herkes tarafından okunmasını engelleyerek dolaylı yoldan medyamıza zarar vermiş olursunuz.

9.Savaşlara katılın.
Oyunda herhangi bir engeliniz yoksa (şirket sahibi olmak, milletvekili olmak vs. gibi), cebinizde sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek min. 50 gold varsa, yeterli wellnessiniz varsa ve gerekli tecrübe puanına (Level 6) ulaştıysanız önce ülkemizden ihtiyaç duyacağınız silahları temin ederek savaşa gidebilirsiniz. Savaş alanında ihtiyaç duyacaklarınız
90+ wellnessı olan ve 12 kere savaşmak isteyenler için reçete!!! (Denenmiştir)
1. 50 gold
2. 12 tane q4 silah (110 lira Ucuzken alın derim yoksa artacak!!!)
3. 2 tane bilet (q1 q2 olabilir en ucuzundan)
Savaş öncesi yapmanız gerekenler (Şirket sahibi olamayanlar)
1.Wellnessiniz 90’ın altındaysa 100’e tamamlayın.
Market >>> Get gold & extras >>> En altta “Buy Wellness”
2.Marketten silah temin edin.
3.Parti üyesiyseniz önce partiden ayrılın.
My places >>> Party >>> Resign
4.Bir işte çalışıyorsanız işi bırakın.
My places >>> Company >>> Resign
5.Gideceğiniz bölgeyi doğru seçin. Q4 Hastane bulunan yeri tercih edin.
(BattalGazi’ye Modu Shanyu’ya veya bana sorabilirsiniz.)
Bunun için önce savaş ekranına gidin.
My places >>> Army >>> Active Wars >>> İstediğiniz savaş >>>
a.Şu an o ekranda savaşan karakterleri göreceksiniz. O karakterlerden yüksek şekilde duvara zarar veren ya da onaran (-50 veya +40 yazanlar) adamın ismini sağ üst köşede search citizendan aratın.
b.Çıkan sonuçtaki profile tıklayın ve adamın şu an bulunduğu bölgeye tıklayın. İsminin hemen altında yazar. Şöyle bir şey olacak
Fetih Capar
TR, (Yaşadığınız Bölge )
Burada Yaşadoğınız Bölge’ye tıklayın (Profilde başka bir bölge yazacak!!!) ve hastanenin yıldız miktarına bakın. Eğer 4 yıldız var ise uygun yerdesiniz. Bu bölgeyi not edin.
6.Artık o bölgeye gidebilirsiniz.
My places >>> Profile >>> Change residence >>> Hedef Ülke >>> Hedef Bölge
* Burada lütfen sazanlık yapıp isyanın başladığı şehre gitmeyin. Hastane yıldızı yüksek olan herhangi bir bölgeden isyancılar kısmına katılabilirsiniz.

Savaşa nasıl katılacağım?
Ülkenizi değiştirdikten sonra;
Home >>> En altta haberlerinde altında 1-2 Military events >>> Savaş >>> Details >>> Çıkan yerde katılmak istediğiniz kesim >>> İsyan grubuna katılacaksanız Fight for resistance >>> Savunma yapacaksanız >>> Fight for defenders

Savaş anında yapmanız gerekenler
1.Wellnessiniz 100 olarak savaşa girin.
2.İlk başta gelen soruları doğru yanıtlayamayabilirsiniz. Ancak sonuçlarını muhakkak okuyun çünkü veri tabanı kısıtlı olduğundan 3 ncü savaşta yine aynı sorular geliyor ve SUPERSHOT bile yapabilirsiniz.
3.Savaşmak direk 10 wellness götürüyor. Yanlış her soru da 5 wellness götürüyor. Yani hepsini yanlış yaparsanız maksimum 35 wellnessiniz gider.
4.5 sorunun toplam değeri 10 puan diye düşünün. Her doğru yanıt 1 puan, eğer soruyu 5 sn. içinde doğru bilirseniz 1 puan daha kazanırsınız (SUPERSHOT) oluyor. Toplam 6 puan alırsanız o savaş (Super Fight) olarak hanenize yazılıyor. Super fightlarda eskisi gibi galibiyet olarak hesaplanıyor. Buna göre
1-5 Superfight Er (Private)
6-15 Superfight Onbaşı (Corporal)
16-30 Superfight Çavuş (Sergeant) gibi rütbeniz artıyor.
Rütbeniz arttıkça duvara karşı olan saldırı gücünüzde artıyor.

5.Soruları doğru bildiğinizde belli bir oranda bonus kazanıyorsunuz bu da savunma duvarını kırmanızda veya onarmanızda daha fazla puan azaltmaya veya arttırmaya yarıyor. Her doğru yanıt %10 ve eğer bu soruyu 5 sn. içinde bilirseniz bir %10 daha kazanırsınız. Buradan toplam en fazla %100 bonus kazanabilirsiniz.
Ayrıca rütbeniz ve skiliniz yükseldikçe duvara verdiğiniz hasar veya onarma daha çok artıyor. Bununla ilgili bir formülde var.
Kuvvet = Askeri Skiliniz (strength) * Wellness etkisi * (Rank) Rütbe
etkisi * Silah * Soru etkisi (Kelebek Etkisi
)
Wellness etkisi = 100% + (wellness – 75)%
Rütbe = 100% + (10*Rütbe seviyesi %)
Silah varsa => Silah = 100% + (10*Silahın kalitesi –Yıldız sayısı-)%
Silah yoksa => Silah = -50%
Soru = 1 + Soru puanı/10

6.Wellnessiniz düştüğü takdirde onu 2 şekilde giderebilirsiniz.
a.Hastaneye giderek 40 wellness alabilir.
b.Gold ile wellness alabilirsiniz.
Sizlere önerim şu şekilde olacak, savaşmak için ayırdığınız gold bütçesinden öncelikle mümkün olduğu kadar wellness alarak her savaşa 90+ wellness ile girin. Böylelikle duvarı kolaylıkla kırabilir veya onarabilirsiniz.
Altın almak için Market >>> Get gold & extras >>> En altta “Buy Wellness”
Baktınız wellnessiniz düşük ve altınınızı artık kullanmayacaksınız o zaman hastaneden yardım alabilirsiniz. Çünkü hastaneyi 1 günde sadece 1 defa kullanabilirsiniz.
Hastaneyi kullanmak için My places >>> Profile >>> TR, Macedonia yazan yerdeki bölgeye tıklayın. Hastanenin yanında >>> Heal
Hastane size son bir 40 wellnesslik takviye yaptıktan sonra tekrar savaşa girin ve wellnessiniz 40ın altına düşene kadar savaşın.
Eğer diğer günler savaşa devam etmeyi düşünüyorsanız, hastaneyi en son savaşınızı yaptıktan sonra kullanın ve daha fazla savaşa katılmayın. Wellnessinizi ve silahlarınızı yarına saklayın.

Savaş sonrasında yapmanız gerekenler
1.Bu kadar savaşmanın sizin için yeterli olduğunu düşünüyorsanız arık anavatana geri dönebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey
My places >>> Profile >>> Change residence >>> Türkiye >>> İst. Bölge
2. Tekrar kaldığınız yerden işinize devam edebilir. Tekrar favori partinize üye olabilirsiniz.

10.Aktif politikaya atılın.

Partiye katıldınız. Her ayın 5inde başkanlık için 15inde parti içinde 25inde ise milletvekilleri seçimlerine katıldınız. Peki daha fazla ne yapmak gerekiyor derseniz işte size politika diyebilirim. Politikacı olarak ülkenin geleceğinde söz sahibi olabilirsiniz. İster milletvekili olun isterseniz devlet başkanı ; politikacı olarak ülkede alınan kararlara çıkarılan yasalara kabul veya red oyu verebilir, veya kendiniz herhangi bir yasa çıkartarak değişmesini istediğiniz hususları değştirebilirsiniz. Ülke başkanı olarak ise ülkemizin diğer ülkelerle ortak koruma paktları imzalamasını sağlayabilir veya gerektiğinde aramızda sınır olan ülkelerle savaşabilir veya ticari ambargo uygulayabilir ya da ticaret anlaşması
yapabilirsiniz. Aman dikkat edin eğer bu yetkileri kötüye kullanırsanız milletvekilleri tarafından görevden bile alınabilirsiniz…

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Capanoglufetihbey

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 3:23 pm

11. Şirket kurun.
İşte oyunun en çok keyif aldığım ancak bir o kadar da zaman harcadığım bölümü şirket kurmak. Eğer hesabınızda yeterli altınınız ve günde en az 30 dakikanızı ayırabileceğinizi düşünüyorsanız bir şirket kurmak tam size göre. Şirketinizi dilerseniz kendi hesabınızda oluşturabilir, dilerseniz bir organizasyın hesabı oluşturarak oraya paranızı ve goldlarınızı aktararak oluşturabilirsiniz. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken nokta hangi sektörü seçmeliyim?
Uzun zamandan beri şirket kurup işleten ve V1 mekaniğini çözen biri olarak sizlere tavsiyem şiddetle wood veya iron sektörüne yönelmeniz olacaktır. Peki bunu nasıl yapıcam nelere ihtiyacım olacak. İşte size reçete;
1.2 adet q1-q2 bilet (En ucuzundan)
2.50 gold
3.1 adet sağlam mail adresi

Şimdi üretim yapmak istediğiniz hammaddeyi seçiyoruz. Wood için Black Sea’ya, iron için Attica veya Macedonia’ya ve grain içinde Mediterrenean region’a önce karakterimizle seyahat ediyoruz. Seyahat ettiğimiz yere gelince;
My places >>> Organizations >>> Create new diyoruz. 5 goldu sistem otomatikman alıyor.
Buradan organizasyon hesabımıza istediğimiz adı koyarak işe başlıyoruz.
Daha sonra bu hesaba tıklıyoruz. Açılan yerden donate diyerek min. 20 gold ve 1000 try veya 50 gold gibi bir rakamı yeni açtığımız hesabımıza aktarıyoruz. Böylelikle yeni şirket kurulumu için ana hesaptaki işlemimiz tamamlanıyor. Şimdi ana hesaptan çıkıyoruz. (logout)
Şimdi yeni oluşturduğumuz organizasyon hesabımıza giriyoruz. Buradan ise;
My places >>> Company >>> Create New diyerek istediğimiz şirketi 20 gold karşılığında oluşturuyoruz.
Raw Material şirketi için hangi bölgedeyseniz ona göre şirket oluşturunuz. Aksi takdirde bölge bonusundan faydalanamayıp üretim yapamazsınız.
Macedonia veya Attica’da iseniz >>> Iron
Black Sea’deyseniz >>> Wood
Mediterrenean’ daysanız >> Grain şirketini seçiniz.

Diğer şirketleri istediğiniz bölgede kurabilirsiniz. Herhangi bir bölge bonusu olmayacaktır.
Şimdi şirket sahibi oldunuz. Peki iş böyle kalıyor mu? Hayır
Şirket içerisine para koymanız gerekiyor işletmek için.
Bunu da My places >>> Company >>> şirketinizin detailsi >>> Finances
Açılan ekrandan eğer TRY aktaracaksanız TRY miktarını yazıp ınveste basınız. Gold aktaracaksanız Gold miktarını yazıp invest diyebilirsiniz. Eğer elinizde hiç try yoksa bunu da monetary marketten şirket hesabını seçerek bozdurabilirsiniz.
Ancak şirketinizi kurduktan sonra en altta job offerstan istediğiniz miktarda ve hangi yetenekte kaç tane işçiye ihtiyacınız olduğunu belirterek yerinizi alabilirsiniz. Hatırlatmam gereken en kritik husus ise gelir ve giderlerinizi dengelemeniz aksi takdirde sermayeyi kediye yükleyerek şirketinizi batırabilirsiniz.

SONUÇ: Biliyorum bu yazı gerçekten çok uzun oldu. Ancak sizler için başvuru kaynağı olması nedeniyle mümkün olan en sade biçimde anlatmaya çalıştım. Ayrıca çok yakında Modu Shanyu ile birlikte Erepublik Kısa Tarihi ve Resimli Fotoğraflı kılavuzu sizlerle yine buradan paylaşacağız. O zamana değin sağlıcakla kalın.
Destek için alttaki linkle üye olmanız yeterli…


XP(Deneyim puanı)
Evet xp puanının nasıl kazanıldığını bilemeyen arkadaşlar varsa bilgilensinler.Hergün bir xp puanı kazanırsın work(iş yapınca) yaptığında ve strenght(armydeki skili geliştirdiğinde) xp puanın artar.Bunun dışında congressman(milletvekili) party predidency(parti başkanı)
country predidency(ülke başkanı) olunduğunda xp puanı artar.Şirket kurarsan xp puanın artar ve savaşa gidersen 2xp puan artar.

OYUNA YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN NOTLAR

1.Katılacağınız parti herzaman Türk partisi olsun
Türk partileri
MHC
ÇTP
ACP
CP
UA

Çalışacağınız iş Türk firması olsun.Türk firması olduğunu kullanıcıdan ve çalışanlardan anlıyabilirsiniz.

Yazılan makaleleri dikkatli takip edin sizin için önemli bilgiler olabilir.

Yiyecek,ev,bilet vb kampanyalardan yararlanabilirsiniz

Oyun hakkında bir soru yada herhangi bir konuda yardım isterseniz bana mesaj atabilirisiniz
Oyun Hakkında Her Türlü Yardım Menüsü

3%A7e]3%A7e]http://wiki.erepublik.com/index.php/Main[..]3%A7e


Haydi HEP BERABER MODERN RK'YA cheers
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
_sahmeran_

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 3:47 pm

oyun ingilizce olduğu için gerçekten zor ama bakalım rk gibi sonradan zevk verebilecek mi
_________________
Gün Olur Gelir HARB Vakti!Mukaddes Davalarda ÖLÜM Bile Güzeldir!Ey Türk;

Polisin Taşlanıyor, Uyuyorsun
Şehidine Laf Ediliyor, Uyuyorsun
Ey Türk, Bayrağın Yakılıyor
Sen Halen Niçin Uyuyorsun!

Ne Vakit Kalkacaksın Kan Uykusundan!
Ne Vakit Celalleneceksin Yaşadığın Topraklarda

Ne Vakit Harb Edeceksin
Sokakta Düşmanınla?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Mit

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 4:30 pm

https://www.youtube.com/watch?v=O08KWSd1Y7w

Kayıt sonrası ilk adımlar: 2:21
iş bulma: 2:38
Çalışma: 2:58
Avatar ekleme: 3:11
Askerlik eğitimi: 3:29
Yiyecek alımı: 3:54
Profilimizi tanıyalım: 5:48
Gazetelere bakalım: 6:38
Savaşları görelim: 7:23
Oyun hakkında detaylı bilgi: 8:12
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Mit

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 4:42 pm

ula çapar daha yeni kayit oldum hemende arkadasim olmussun bu nasil istir Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Mit

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 4:51 pm

Mevcut topragimiz:

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
samsa_cavus

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 4:55 pm

bende kayıt oldum guzel bir şeye benzıyor ayrıyetten mıt video için sağ ol
_________________
3 MAYIS BAYRAM OLSUN
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
samsa_cavus

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 5:12 pm

mit senin nıck en
Very Happy:D
sevdım bunu yaws:D:D hle birde türkçe olsa
_________________
3 MAYIS BAYRAM OLSUN
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
dudaktriyakisi

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 5:14 pm

http://erepublik.turkey.googlepages.com/scripts burdaki script ile bir kısmı Türkçe oluyor. Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Mit

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 5:18 pm

benim nick timucin oluyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
blackenerji

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 5:43 pm

mit bu oyunda galıba su ana kadar en tecrubelı benım sev16 yım adım ganimedes su an yunan topraklarında ajanlık yapıyorum saygılar benı bulun msn ekleyın ganimedes_x@hotmail.com
_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
blackenerji

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 5:44 pm

arkadaslar turkcelestırılıyor hatta forumunda yazıyor bende bakayım bulursam yazarım
_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Capanoglufetihbey

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 8:26 pm

Ganimedes Smile Rk'dan çok kişi var bu oyunda Smile bir 16 kişi felanız sanırım Smile

Arkadaşlar şimdi Yunanistanın Tamamı Vede İsrail Türkiyenin Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Mit

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Salı Tem. 21, 2009 8:41 pm

Iranida almak gerek. Guney Azerbaycan intikamini almamiz sart.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
blackenerji

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Çarş. Tem. 22, 2009 1:14 am

capan abı yaptıgınız cok ayıp ınsan bastan bı haber verır kuralım partımızı gırelım secımlere:))ayrıca bırlık olalım boyle tadı cıkmıyor herkes aynı bolgede toplanalım ama savunma sevıyesı 5 olan bı yer mesela eastern anatolia;)ben oradayım berkman abıde oynuyor bozkurt019 da oynuyor cok var oynayan:))
_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
samsa_cavus

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Çarş. Tem. 22, 2009 9:00 am

sanırım bu oyunda siyasetten cok tıcaret daha onemlı Very Happy:D nede olsa Kapitalist dünya
baktımda mıllet vekıllerı ve başkanlar pek bir iş yapmıyorlar savaş açmaktan başka
_________________
3 MAYIS BAYRAM OLSUN
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
samsa_cavus

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Çarş. Tem. 22, 2009 9:22 am

16 kişiyiz but israili dize getrmişiz garip:D:D:D
_________________
3 MAYIS BAYRAM OLSUN
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
samsa_cavus

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Cuma Tem. 24, 2009 9:38 am

oyunun tarıhınıokudumda oyuna başka oyunlardan toplu olarak gelip iş kuranlar olmuş ben derım kı bizde krallıklar olarka birlikte hareket edelım
mesela benım aklımda bir şirket kurmak var
birlikte ortak bir şirket kurabılırız
hem bızım oyunu tanıtmiş oluruz hem orda daha ıyı bır konumda oluruz
_________________
3 MAYIS BAYRAM OLSUN
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
c.kaan1020

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik C.tesi Tem. 25, 2009 11:13 pm

bende başladım cengizhan_onur nickim.profilde resmin köşesinde 1 yazıyo sanırım seviyem o parti kurmak veya partiye girmek için kaç olucaaz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
UmutSultan

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Paz Tem. 26, 2009 1:48 am

ben kayıt oldum bana yardımcı ol caparfetih
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
blackenerji

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Paz Tem. 26, 2009 4:09 am

beyler ortak bı regıon belırleyın bır araya gelelım zaten yunan topraklarında casuslukla ugrasıyorum:))
_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör
MesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Ptsi Tem. 27, 2009 11:22 am

Bende geldim Razz cengaver_01 olarak Very Happy
_________________
İMPARATOR

lord_27@hotmail.com

HER HANGİ BİR SORUNDA HER ZAMAN ONLİNE

FORUM OYUNLARI MODERATÖRÜ
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Bariscik_asilzade
Moderatör
Moderatör
MesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Ptsi Tem. 27, 2009 11:26 am

admini kim bu oyunun bir türkçe çeviri ekibi kuralım oyun çok güzele benziyor Smile
_________________
İMPARATOR

lord_27@hotmail.com

HER HANGİ BİR SORUNDA HER ZAMAN ONLİNE

FORUM OYUNLARI MODERATÖRÜ
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
c.kaan1020

avatarMesajKonu: Geri: Modern Rk Erepublik Ptsi Tem. 27, 2009 11:29 am

Güzelde türkçe olsa müthiş olucak.En sevmediğim ders ingilazcaydı.yine karşına çıktı yaa Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör

Modern Rk Erepublik

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu :: Sınır Dışı :: Geyik Sofrası -