Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Osmanlı İmparatorluğunda Üç Kıtanın Kodlanmasını İsteyenler?
Kodlansın. Osmanlının Yüceliğini Kimse Saptıramaz, Saklayamaz!
53%
 53% [ 27 ]
Hayır. Birde Onunla Uğraşmayalım.
47%
 47% [ 24 ]
Toplam Oylar : 51

Yazar Mesaj
omer1994

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 2:10 pm

kadir1131 demiş ki:
Sen bizim Türklüğümüzden nasıl şüphe duyarsın? Doğru sana mı kaldı? İstanbul kodlansın diyenler Türk tür demiyenler değildir bu zihniyet senin gibilerin kullandığı bir zihniyettir. Türklüğüme laf ettirmem. Osmanlı nın selameti için kodlanmaması daha iyi kodlanmasını isterim ama sürekli savaş ortamı olcak kodlanırsa... tüm avrupayı niye karşımıza alıyoruz... hem sanane milletin Türklüğünden. sana mı kaldı bizim Türklüğümüz ben ******çüyüm ben Türkçüyüm diye bağrıyosun ama icraate gelince fos yok! ******çülük Türkçülük ben ******çüyüm diye bağırmakla nicke ******çü yazmak olunmuyo canım. Kimse Türklüğümü Türkçülüğümü yargılayamaz..

Sonuna kadar haklısın.
Kullanıcı profilini gör
kadir1131

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 2:13 pm

omer1994 demiş ki:
kadir1131 demiş ki:
Sen bizim Türklüğümüzden nasıl şüphe duyarsın? Doğru sana mı kaldı? İstanbul kodlansın diyenler Türk tür demiyenler değildir bu zihniyet senin gibilerin kullandığı bir zihniyettir. Türklüğüme laf ettirmem. Osmanlı nın selameti için kodlanmaması daha iyi kodlanmasını isterim ama sürekli savaş ortamı olcak kodlanırsa... tüm avrupayı niye karşımıza alıyoruz... hem sanane milletin Türklüğünden. sana mı kaldı bizim Türklüğümüz ben ******çüyüm ben Türkçüyüm diye bağrıyosun ama icraate gelince fos yok! ******çülük Türkçülük ben ******çüyüm diye bağırmakla nicke ******çü yazmak olunmuyo canım. Kimse Türklüğümü Türkçülüğümü yargılayamaz..

Sonuna kadar haklısın.

Teşekkürler

Kür Şad'ın Narasıyla İndik Tanrı Dağı'ndan,
Ruhumuzu Doldurduk Orhun Kaynağından...
Bu Kaynaktan İçenin Yüreği Tunç Olur,
Türk'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!..
Kullanıcı profilini gör
caffar2

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 7:38 pm

kadir1131 demiş ki:

Bende sonuna kadar katılıyorum.
Kullanıcı profilini gör
uzunefe

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 9:44 pm

caffar2 demiş ki:
kadir1131 demiş ki:

Bende sonuna kadar katılıyorum.

bendekatılıyorum aç gözlü olmalaylım cok toprak demek cok güç demek değildir
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Paz Haz. 21, 2009 10:49 am

Sayın Moderatörler Kilitleyebilirsiniz.

Görüşleriniz ve Oylarınız için Teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
bladex61

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 27, 2009 7:45 pm

kodlansın
Kullanıcı profilini gör
c.kaan1020

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Paz Haz. 28, 2009 3:49 pm

omer1994 demiş ki:
Haa şimdi farkettim.Maraz demişinki topraklarımızı istiyoruz.Tarihe dikkat ettiysen Osmanlı daha 3 kıta halinda değildi bu zamanlarda.Anadoludan yeni yeni açılmaya başlamıştı.3 kıta değilde 2 kıta olabilir ancak.Zaten şuan 2 kıtadayız oyundada.
doğru diyo madem 1457 deyiz sadece balkanlar batı anadolu ve trabzon civarı olmalı.ve tabii ki istanbul
Kullanıcı profilini gör
aka93

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Paz Haz. 28, 2009 10:46 pm

aslında yapılmalı ama nüfus yetersiz birde ben oyunun neredeyse hiç reklamını görmedim o kadar gelirini biraz reklamlara ayırsa en azından ismini vermek istemediğim birkaç büyük forumda veya sitelerde verse ve güzel bir reklam olupta kişi çekerse neden olmasın Wink
Kullanıcı profilini gör
omer1994

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 29, 2009 1:48 pm

Şuan zaten Gameturk Türkiyedeki tanıtımı yapıyor.Gametürk e üye oyunalrda RK reklamı geçiyor.
Kendi arkadaşlarımızıda bu oyuna davet etmeliyiz.Ballandıra ballandıra anlatmalıyız.Başka forumlarda İmzamıza koyabiliriz RK yı.Ben bir zamanlar hükümdarlar oynuyordum.Orda Zhorak imzasına koymuş merak etmiştim.Şimdi hastası olduğum oyun.
Kullanıcı profilini gör

Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2