Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Osmanlı İmparatorluğunda Üç Kıtanın Kodlanmasını İsteyenler?
Kodlansın. Osmanlının Yüceliğini Kimse Saptıramaz, Saklayamaz!
53%
 53% [ 27 ]
Hayır. Birde Onunla Uğraşmayalım.
47%
 47% [ 24 ]
Toplam Oylar : 51

Yazar Mesaj
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 2:46 pm

Topraklarımızı Geri İstiyoruz!
Kullanıcı profilini gör
SAYLI

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 3:04 pm

onlarıda multiyle dolduracağımızı bildiğim için kodlanmasın.başa bela olur...ki zaten kodlanmazda...
Kullanıcı profilini gör
omer1994

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 3:12 pm

onun kodlanması için nüfus gerekiyor.3 kıta kodlanınca kasaba başına 2 kişimi olacak?Akıl var mantık var.
Kullanıcı profilini gör
EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 3:41 pm

Bence de kodlanmasın.
Kullanıcı profilini gör
Nicomedia41
Üyeliği iptal edilmiştir

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 4:45 pm

Facebook gibi olmuş vatan
Kullanıcı profilini gör
omer1994

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 4:49 pm

Haa şimdi farkettim.Maraz demişinki topraklarımızı istiyoruz.Tarihe dikkat ettiysen Osmanlı daha 3 kıta halinda değildi bu zamanlarda.Anadoludan yeni yeni açılmaya başlamıştı.3 kıta değilde 2 kıta olabilir ancak.Zaten şuan 2 kıtadayız oyundada.
Kullanıcı profilini gör
kaansabri

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 8:47 pm

Kodlanabilir.Karadenize 1 kasaba,İç anadoluya 1 kasaba,Arabistana bir kasaba,Iraka bir kasaba,Suriyeye 1,Arabistana 1,Mısıra 1,İspanyaya 1,Kırıma 1,Viyanaya 1 felan olurda nüfusun 6000 den 10000 e çıkması lazım ama
recep298

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 9:30 pm

illa türklerin o kasabalrda olması gerekmez mısırlılar arapalr felan da hesap açıp oynarlar ama bize bağlı olurlar Wink
Kullanıcı profilini gör
EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Ptsi Haz. 15, 2009 10:38 pm

Asla recep. Bu Araplar da Bulgarlar gibi yaparlar. Smile
Kullanıcı profilini gör
Mit

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Salı Haz. 16, 2009 12:22 am

Diger Turk devletlerinde reklam yapip RK'ya davet edilebilirler.
Kullanıcı profilini gör
kaansabri

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Salı Haz. 16, 2009 12:24 pm

Aslında Ortaasyadada açılabilir devletler.
caffar2

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Çarş. Haz. 17, 2009 9:55 pm

biz daha bu toprakları zarzor koruyoruz kim bilir onlarda açılırsa ne hala geliriz. kodlanmasın
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Perş. Haz. 18, 2009 11:56 am

1457 de İmparatorluğun bu kadar toprağı olmadığını hepimiz biliyoruz kendimizi kandırmayalım. bana inadınız yüzünden gerçekleri saptırmayın.

BURADA AÇIKÇA SÖYLÜYORUM. BAZILARI HAKLI NEDENLERLE KONUŞUYOR, ONLARIN FİKİR VE DÜŞÜNCELERİNE SAYGI DUYUYOR VE NEDENLERİNE KATILIYORUM. FAKAT BAZILARI SADECE BANA İNADINDAN YAPMALARI GERÇEKTEN ÜZÜCÜ BİR DURUM.
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Perş. Haz. 18, 2009 11:59 am

Ki ben zaten emin olamadığım bir konu. bu nedenle ankete dökmek istedim. fikirlerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Düşünmek gerekirse hiç olmazsa doğudanda birkaç kasabamız olabilir.
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Perş. Haz. 18, 2009 12:01 pm

Misal Konya, Ankara, Yozgat, Kars Böyle Tarhi Eski Kasabalardan Birkaç tane Kodlansa Kimseye zararı olmaz.
Kullanıcı profilini gör
caffar2

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Cuma Haz. 19, 2009 12:24 pm

Ya bence bir tek kasaba kodlansın ek olarak oda fatih zamanında yaşamıyor muyuz? Evet fatih sultan mehmed zamanındayız o zamanda istanbul kodlansın ve bence başkent olsun yani bizans filan devrilsin.
Kullanıcı profilini gör
EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Cuma Haz. 19, 2009 9:55 pm

Evet ben de İstanbul'u istiyorum. +1
Kullanıcı profilini gör
omer1994

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Cuma Haz. 19, 2009 10:04 pm

İstanbulun kodlanması eskidende vardı ,ama adminler İstanbulun kodlanmasını RK yı karıştıracağını bir nevi Haçlı seferleri oluşturacağını düşündüklerinden kodlamadıklarını biliyorum.
Kullanıcı profilini gör
EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! Cuma Haz. 19, 2009 10:17 pm

Eh demiyorlar mı Ljs oyuna hareket istiyor diye. Alın size hareket Very Happy
Kullanıcı profilini gör
SAYLI

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 8:38 am

cidden abi aptallaşmayalım istanbul bize verse ne olur koruyamadıktan sonra...adamlar için kutsal bir yer istanbul haçlı seferi yaparlarsa ne yapacaz hepimizi kırıp stanbulu alırlar ve OSMANLI'NIN içinde bağımsız bir kasaba olur ki istanbulu almaya gelene kadar harmanlı,edirne vs. vs. yerleride rahat bırakmazlar biz zararımızla kalırız sadece....
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 9:06 am

Öncelikle özür dilerim. Bakmamıştım. İstanbul konusunda haklısınız. fakat haritaya güvenli bir şekilde kodlanırsa savunmada daha kolay olur. Doğru strateji ile 3 kıta ful kasaba dolu olsa koruruz.
Kullanıcı profilini gör
kadir1131

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 11:20 am

İstanbul bence de kodlanmasın....

Bulgarlarla savaşa bile gelmeyen ful kp li insanlar var.. Eğer İstanbul kodlansa Avrupa lılar Haçlı Seferleri düzenleseler her ülkden birkac ordu birsürü ordu eder. bizim daha Bulgarlardan kaçan adamlarımız varken Avrualı devletlerle mi savaşıcaz??? Biz baya zararlı çıkarız.. Eğer 3 kıta olsa Maraz ın dediği gibi birsürü kasaba olsa daha da zora düşeriz... Avrupalılar gelirken kasabalara mı bakıyo?? Yürüyolar ve savaşa çoğu kişi katılıyo ondan kazanılyolar. Elimizde İrlanda örneği var. İngilizler yeneriz dedi çoğu kişi gitmedi bile kaybetti İngilizler. Ama İrlanda da İrlandalılar ve Türkler hepsi birlikte savundu kaçan olmadı... Bizim kaçan arkadaşlarmız varken zor çok zor....

Orta Asya kodlansa çok iyi olur ben hemen taşınırım memleketime Very Happy Kırgızistan kodlandığı gün hemen giderim Very Happy Hem Orta Asyadaki soydaşlarımızla birlik oluşturur biz Avrupaya sefere gideriz Very Happy

Kür Şad'ın Narasıyla İndik Tanrı Dağı'ndan,
Ruhumuzu Doldurduk Orhun Kaynağından...
Bu Kaynaktan İçenin Yüreği Tunç Olur,
Türk'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!..
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 12:55 pm

Haklısın. Bu Destekçi 18 Kişiye Teşekkür Ediyor, 17 Kişininde Türklüğünden Şüphe Duyuyorum.
Kullanıcı profilini gör
caffar2

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 1:35 pm

Benimde mi? Ayrıca milletin Türklüğünde şüpheye düşmek sana mı kaldı? Haklısın oda doğru ist. kodlanmasın.
Kullanıcı profilini gör
kadir1131

MesajKonu: Geri: Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler! C.tesi Haz. 20, 2009 2:01 pm

Sen bizim Türklüğümüzden nasıl şüphe duyarsın? Doğru sana mı kaldı? İstanbul kodlansın diyenler Türk tür demiyenler değildir bu zihniyet senin gibilerin kullandığı bir zihniyettir. Türklüğüme laf ettirmem. Osmanlı nın selameti için kodlanmaması daha iyi kodlanmasını isterim ama sürekli savaş ortamı olcak kodlanırsa... tüm avrupayı niye karşımıza alıyoruz... hem sanane milletin Türklüğünden. sana mı kaldı bizim Türklüğümüz ben ******çüyüm ben Türkçüyüm diye bağrıyosun ama icraate gelince fos yok! ******çülük Türkçülük ben ******çüyüm diye bağırmakla nicke ******çü yazmak olunmuyo canım. Kimse Türklüğümü Türkçülüğümü yargılayamaz..

Kür Şad'ın Narasıyla İndik Tanrı Dağı'ndan,
Ruhumuzu Doldurduk Orhun Kaynağından...
Bu Kaynaktan İçenin Yüreği Tunç Olur,
Türk'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur!..
Kullanıcı profilini gör

Osmanlı İmparatorluğu'na 3 Kıta Kodlansın Diyenler!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki