Rönesans Krallıkları Alternatif Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Yeni İletilerYeni İletiler  RK Dünya HaritasıRK Dünya Haritası  

Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2

Desem ki .. Resmi forumun suyunu kaçırdılar.. Artık bunları tek basına bırakmanın vakti geldi. Hazır burda fıstık gibi forum varken niye orayı kullanalım. Banlanalım topluca .. desem ?
Zaten bir ise yaradığı yok. Zombilerle mi uğrasacam. Banlanırım..
48%
 48% [ 35 ]
Valla ne yapacağımı bilemiyorum. Aslında ise yaramıyor değil simdi çekeriz kahrını bunlarında..
22%
 22% [ 16 ]
Ne alakası var orası resmi forum. Ben orasız yapamam. Bana bi sey olmaz. Banlanmam.
30%
 30% [ 22 ]
Toplam Oylar : 73

Yazar Mesaj
PolatALEMDAR

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... C.tesi Nis. 18, 2009 8:44 am

Manganese demiş ki:
PolatALEMDAR demiş ki:

Oraya o yazıları, konuları koyanlar kim ? Yine bizleriz..
Çoğu kisi onların bu yaptıklarından sikayetçi mi ? Sikayetçi...
Biz tepki göstermezsek, hala devam etmeyecekler mi ? Edecekler..
Simdi burdan toplasak 30 kisi çıkmaz diyorsun ama çoğu kisi kullanıyor burayı..
Ayrıca resmi forumdan daha resmi bir yer olduğu da apaçık ortada..

Bizim aklımıza su kazınmıs ;
' Resmi ' dendiği zaman hemen bir hazır ol vaziyeti alıyoruz...
Ne yaparlarsa katlanırız diyoruz...
Onlar neyi isterse ona uyarız diyoruz...
Resmi olmak için önce bi resmiye uygun tarafsızlığımızı korumamız lazım..

Yazdıkların yanlıs anlasılmasın tabi ama, şunu da unutmamak lazım.
Kurtuluş Savaşı için de '' Siz bu dediklerinize inanıyormusunuz ?'' diyorlardı.
İnanmıyor olsaydı dedelerimiz, ninelerimiz bütün cihana nasıl karşı koyabilirdi..

Önemli olan burda benim kutsal savaşımızı örneklendirmem değil, umutsuzluğa kapılmamamızdır...

Bulunduğumuz ortamın bir oyun ortamından ileri geçmediğini/geçemeyeceğini düşündüğüm için reel hayatlarımızla bağlantı kurup, kurtuluş savaşımızı örneklendirmenizi anlam veremedim.. Eğer sadece oyun oynuyorsak (ben öyle yapıyorum), resmi yada alternatif ayrımı gözetmiyorum..Herneyse, benim söylemek istediğim konu başkaydı, anlatamadım kusura bakmayın..
Hedefinizde başarıya ulaşmanız dileklerimle,
Manganese

Est. öyle düsünme. Bir yandan senin söylediğine bakarsak imkansız gibi gözüküyor...
Ama yapılabilecek bir sey bu...

Alıntı :
Önemli olan burda benim kutsal savaşımızı örneklendirmem değil, umutsuzluğa kapılmamamızdır...
demistim.
Ben bunu umutsuzluga kapılmamamız için söyledim...
Ne kadar oyun oynarsak oynayalım, sonuçta oyundan tat almamız lazım..
Eğer bazıları bizi bu tatlardan mahrum bırakıyorsa yada bunun oyun olduğunu bildikleri halde sadece kendilerini haklı çıkarark hareket ediyorlarsa oyun oyunluktan çıkar, çıkar meselesi olur...
Oyunda istediklerini yapabilirler, ister hırsızlık, ister isyancılık, ister kalpazanlık, ister hortumculuk, ister ayrımcılık. Ama bunu forumda admin desteğiyle yapıyorsa bu tarafsızlığı da bozar, oyunu da..
Bizim tepkimiz de buna zaten...
Kullanıcı profilini gör
islam44.

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... C.tesi Nis. 18, 2009 8:45 am

Permission denied. lol! lol!

banlandım

sürelimi süresizmi
Kullanıcı profilini gör
PolatALEMDAR

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... C.tesi Nis. 18, 2009 8:48 am

süresizdir
Kullanıcı profilini gör
cdkral

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... C.tesi Nis. 18, 2009 8:53 am

Recep298
Obur
islam44.

birinci forumdan süresiz

2. ve 3. forum kurallarını ihlal

Sanırım islam44 sensin geçmiş olsun
Kullanıcı profilini gör
islam44.

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... C.tesi Nis. 18, 2009 10:01 am

cheers .bilgi için saol.başardı oley cheerscheerscheerscheerscheers
Kullanıcı profilini gör
EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Paz Nis. 19, 2009 7:26 pm

Ben de ban yerim yakında çok komik!

http://img529.imageshack.us/img529/8385/ekranalnts.jpg
Kullanıcı profilini gör
islam44.

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Ptsi Nis. 20, 2009 1:07 pm

Very Happy lol!
Kullanıcı profilini gör
recep298

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Ptsi Nis. 20, 2009 3:29 pm

Very Happy:D
Kullanıcı profilini gör
EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Ptsi Nis. 20, 2009 4:30 pm

Ya başlığı sildiler beni banlamadılar:D
Kullanıcı profilini gör
bozkurt_019

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Ptsi Nis. 20, 2009 4:52 pm

Banımı yeni kaldırdılar o yüzden az daha keyfime bakayım yeniden banlanacam zaten Very Happy
O yüzden benim için farketmiyor.
Kullanıcı profilini gör
caffar2

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Çarş. Haz. 17, 2009 9:58 pm

o arı bu ayrı adı üsütnde resmi isteyenler banlansın unutmayalım ki bundan önce resmi vardı.
Kullanıcı profilini gör
Edebali

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Paz Haz. 21, 2009 12:42 am

Arkadaşlar resmi foruma Babel Tower II ve Balkan Forumu gibi Bölümleri yüzünden hala ihtiyacımız var maalesef yoksa Polatımında dediği gibi umrumda dahi değil resmi adam MSNde suçunu itiraf etmiş ben foruma izinsiz koydum diye 3 gün ban yedim e suçsuzum diyorsa zaten izin almaya gerek varmı yada suçsuzsa neden izin vermesin diyelim Smile
Kullanıcı profilini gör
omer1994

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Paz Haz. 21, 2009 12:47 am

Edebali demiş ki:
Arkadaşlar resmi foruma Babel Tower II ve Balkan Forumu gibi Bölümleri yüzünden hala ihtiyacımız var maalesef yoksa Polatımında dediği gibi umrumda dahi değil resmi adam MSNde suçunu itiraf etmiş ben foruma izinsiz koydum diye 3 gün ban yedim e suçsuzum diyorsa zaten izin almaya gerek varmı yada suçsuzsa neden izin vermesin diyelim Smile

MSN görüşmeleri Özel hayata girdiğinden dolayı Forumda yasaktır.Forum kurallarında bu belirtiliyor.
Kullanıcı profilini gör
******çü Maraz
KFC Grafiker
KFC Grafiker

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Paz Haz. 21, 2009 10:59 am

omer1994 demiş ki:
Edebali demiş ki:

MSN görüşmeleri Özel hayata girdiğinden dolayı Forumda yasaktır.Forum kurallarında bu belirtiliyor.

+1
Kullanıcı profilini gör
caffar2

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Paz Haz. 21, 2009 1:07 pm

Emir maşalla az diilsin ha nasıl banlamadılar aklım ermedi. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
EmirBerkKorkmaz

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Ptsi Haz. 22, 2009 12:43 pm

Yok ertesi gün banladılar ama yazmamışım Smile
Kullanıcı profilini gör
Yamatoo

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda... Ptsi Haz. 22, 2009 1:20 pm

cdkral demiş ki:
Yamatoo demiş ki:
cdkral demiş ki:
Banlanmayan tek kişi ben miyim acaba? Razz

bende varım ya ama ben ayda 1 2 defa ancak girerim
Haftada bir girirerim mesaj yazmam Razz O yüzden banlanma şansım yok Very Happy

Artık Gazeteden dolayı hergün giriyorum D Very Happy Very Happy lol! lol! lol!

Msn:DeDoF.rk@hotmail.com bu adresten bana ulaşa bilirsiniz
Kullanıcı profilini gör

Evet Arkadaslar.. Güzel bir anket geliyor sıramızda...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2